GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Smaller Default Larger

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,
W imieniu utworzonego Klubu Młodych Naukowców oraz Laureatów Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska i Gdańskiego Towarzystwa Naukowego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszym spotkaniu

w I terminie: dnia 17 grudnia 2016 roku godz. 13.00-14.00 w budynku Hydro
(Sala P10) Politechnika Gdańska ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk

w II terminie: dnia 18 grudnia 2016 roku godz. 14.00-15.00 w siedzibie GTN,
ul. Bielańska 5 pokój 41, 80-851 Gdańsk

mającym na celu zintegrowanie środowiska „Wybitnych” Młodych Naukowców, będących już członkami GTN (w tym Laureatów Nagrody PMG i GTN), jak i kandydujących do naszego grona (a wyróżniających się znaczącymi osiągnięciami) lub dotąd nie związanych z Towarzystwem.

 Działalność Klubu Młodych Naukowców oraz Laureatów Nagrody PMG i GTN ma charakter interdyscyplinarny, poszerzający przestrzeń dla rozwoju kariery Młodych Naukowców miasta Gdańska jak i naszego regionu, w ramach aktualnie tworzonej platformy internetowej GDAŃSKA MŁODA NAUKA, pozwalającej m.in. na tworzenie indywidualnego profilu każdego z uczestników programu, prowadzenia konstruktywnych dyskusji, wymiany dobrych praktyk oraz doświadczeń w zakresie pozyskiwania środków finansowych i prowadzenia innowacyjnych badań.

 Dla członków GTN, a w szczególności Młodych Naukowców, planuje się organizować interdyscyplinarne seminaria/konferencje, dające możliwość zaprezentowania aktualnie prowadzonych badań połączonych z praktycznymi warsztatami umiejętności w zakresie soft-skills (np. pisanie wniosków projektowych czy publikacji w czasopismach wyróżnionych JCR, kontakt z przemysłem/biznesem, komercjalizacja wyników badań itp.) lub inne formy działalności w zależności od zainteresowania samych Członków Klubu, w celu wspierania ich kariery naukowej. Ponadto kontakty między członkami GTN i wypracowane modele współpracy pozwolą również na wzajemną wymianę doświadczeń, na temat możliwości i kierunków rozwoju kariery naukowej oraz najnowszych trendów i prac badawczych aktualnie prowadzonych przez „wybitnych” Młodych Naukowców, w tym członków GTN oraz osób ze współpracujących ośrodków naukowych/instytucji/firm w kraju i zagranicą.

 Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez e-mail wysłany na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 15.12.2015 r.

Z poważaniem,
Dr inż. Jakub Drewnowski
KLUB MŁODYCH NAUKOWCÓW
Sekretarz Wydziału IV GTN

Więcej informacji