GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Smaller Default Larger

Ogłoszenie

JUŻ JUTRO OSTATNI W TYM ROKU AKADEMICKIM DZIEŃ OTWARTY PROJEKTU MOST WIEDZY – WETI.
NEWSLETTER 6/18
 
Szanowni Państwo,
 
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku Dzień Otwarty projektu MOST WIEDZY. Wydarzenie odbędzie się już jutro, w środę 13 czerwca na parterze Gmachu B WETI (nowe ETI). Na wszystkich zainteresowanych czekamy w godzinach od 10 do 14.

Przypominamy, że będą mieli Państwo możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia profilowego i skorzystania ze wsparcia naszych konsultantów, którzy pomogą Państwu założyć lub uzupełnić profil naukowy.
 
Dzień Otwarty z projektem MOST Wiedzy odbędzie się 13.06 (10:00 – 14:00) na parterze Gmachu B WETI (nowe ETI). Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na wszystkie pytania. 
 
Usprawniamy nasz portal wspólnie z Wami.
 
Serdecznie zapraszamy, 
Zespół portalu MOST Wiedzy. 

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

w związku z pogrzebem doc. dr inż. Marianny Sankiewicz-Budzyńskiej, który odbędzie się 6 czerwca, Dzień Otwarty projektu MOST WIEDZY został przełożony na środę, 13 czerwca.

Natomiast spotkanie Klubu Młodych Naukowców się odbędzie!!!

Termin spotkania tj. 06 czerwca 2018 roku w godzinach 14.15-16.00 nie ulega zmianie!!!

 

więcej...

Ogłoszenie

Szanowni Państwo, Członkowie Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Klubu Młodych Naukowców,

W imieniu Prezydium w załączniku przesyłam zaproszenie na posiedzenie IV Wydziału Nauk Technicznych GTN i Klubu Młodych Naukowców, które odbędzie się w najbliższa środę, 06 czerwca 2018 roku. Rozpoczęcie obrad (UWAGA! od godz. 14:15 Projekt MOST Wiedzy), o godz. 15.00 – część I otwarta i o godz. 15.30 – część II, w sali EA 427 (budynku WETI A),  przy ul. G. Narutowicza 11/12 w Gdańsku wg załączonego programu.

więcej...

Ogłoszenie

Dni Narodowego Centrum Nauki 2018


Już 9 i 10 maja 2018 r. w Gdańsku odbędzie się szósta edycja Dni Narodowego Centrum Nauki. W tym roku wydarzenie organizujemy wspólnie z Politechniką Gdańską, Uniwersytetem Gdańskim oraz Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

W części oficjalnej wydarzenia pierwszego dnia zapraszamy na uroczyste spotkanie otwierające z udziałem zaproszonych gości. Drugiego dnia odbędzie się posiedzenie Rady NCN.

W części roboczej wydarzenia zaplanowaliśmy cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty dla wnioskodawców dotyczące procesu wnioskowania o finansowanie oraz warsztaty dla pracowników administracyjnych jednostek naukowych, na których omawiamy różne zagadnienia związane z przygotowaniem wniosków od strony formalnej oraz realizacją projektu. Warsztaty będą odbywać się w grupach.

Zapraszamy także na spotkanie, na którym we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE będziemy mówić o tym, jakie możliwości grantowe oferuje Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council, ERC). Podpowiemy również, co zrobić, aby dostać prestiżowy grant ERC i gdzie szukać wsparcia.

Do zobaczenia w Gdańsku!

więcej...