GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Smaller Default Larger

Ogłoszenie

Członkowie Wydziału I Nauk Społecznych i Humanistycznych

Gdańskiego Towarzystwa Naukowego
Szanowni Państwo!


Pragnę gorąco podziękować Państwu za zaufanie, jakim zostałam obdarzona,

otrzymując Państwa głosy w wyborach na Przewodniczącą Wydziału I Nauk Społecznych i Humanistycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, na kadencję 2013-2016! Zaczynamy ją, kiedy nasze Towarzystwo (rok założenia 1922)  – niedawno w dobrej kondycji przekroczywszy dziewięćdziesiątkę  - przed osiągnięciem setki wydaje się zapowiadać swoje naprawdę dobre lata. To zaszczyt dla mnie i ogromna przyjemność współtworzyć je wraz z Państwem w tym czasie!


W związku z rozpoczęciem prac w ramach kadencji 2013-2016, Zarząd GTN spotkał się w dniu 13 czerwca br. Chciałabym poinformować Państwa o podjętych na tym spotkaniu ustaleniach, a także wraz z Państwem sformułować szczegółowe kierunki działania, które wstępnie dyskutowane były na niedawnym zebraniu Prezydium naszego Wydziału, które tworzymy we trójkę, wraz z Panem Doktorem Jarosławem Balcewiczem i Panem Doktorem Maciejem Bakunem. 


Mam nadzieję, że znajdą Państwo czas, by uczestniczyć w spotkaniu, które będzie temu po-święcone. Zapraszam na nie w dniu 24 września 2013 roku, o godz. 15.00, do siedziby GTN przy ulicy Bielańskiej 5 (sala 30, II piętro)!


Zwracam się także z prośbą do Państwa o ewentualne przekazanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. sugestii, względnie materiałów, mogących wesprzeć przygotowanie mojego wystąpienia na organizowanym przez PAN Kongresie Towarzystw Naukowych, który odbędzie się w Warszawie w dniach 17-18 września br. Decyzją Prezesa GTN, Pana Profesora Jerzego Błażejowskie-go, mam reprezentować nasze Towarzystwo na tym kongresie, przedstawiając temat: W stronę kultury heweliuszowskiej. Gdańskie Towarzystwo Naukowe wobec wyzwań współczesności. Z wdzięcznością przyjmę wszelkie Państwa uwagi, pomysły, materiały, in.


Bardzo proszę o podanie aktualnego adresu e-mail do biura GTN Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , dla usprawnienia dalszej korespondencji.


Z poważaniem
Przewodnicząca Wydziału I
Prof. dr hab. Maria Mendel


(pełna wersja listu tutaj)