GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Smaller Default Larger

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

 

W ostatnich tygodniach mieliśmy szereg ważnych wydarzeń dla GTN w tym KMN m.in.

 

I). WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE czwartek, dnia 12 maja 2016 roku i wybór Władz GTN

 

II). Konferencje IWA YWP (ok. 200 uczestników z 35 krajów świata) dla młodych naukowców (http://iwa-ywp.eu/) która była objęta patronatem GTN wraz z szeregiem imprez towarzyszących 12 - 14 maja z muzyką na żywo w ECS i na pokładzie Czarnej Perły (w załączniku pamiątkowe zdjęcie)

 

W najbliższych planach jest

 

I).Wyjazd do Lubeki DANZIGER NATURFORSCHENDE GESELLSCHAFT KULTURWERK DANZIG - GDAŃSKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE SOCIETAS PHYSICAE EXPERIMENTALIS na wspólną konferencję

od 26 do 29 maja 2016 r. w restauracji „Vineta“ w Travemünde (Obok Ostsee-Akademie) Europaweg 3, 23570 Lübeck (informacje na stronie GTN http://www.gtn.gda.pl - rejestracja zakończona 30 kwietnia, program)

 

II). I zjazd KMN już 11 czerwca 2016 roku (sobota) godzina 11.00 wyjazd z Gdańska na Kociewie (wstępny program).

 

Udział w imprezach dla członków KMN GTN jest nieodpłatny (zapraszam do członkostwa KMN GTN http://www.gtn.cba.pl/index.php/czlonkostwo-kmn  i/lub można porozumieć się z organizatorami w kwestiach finansowania). Co do zapisów rejestracja otwarta jest dla wszystkich - proszę o rejestrację na stronie http://doodle.com/poll/nkpkn7yr4dzygae3nfkgydmp/admin#table do maja 2016 r. Z uwagi że ilość miejsc jest ograniczona w pierwszej kolejności rozpatrywane są wnioski Klubowiczów i członków GTN oraz zaproszonych gości specjalnych.

 

Z poważaniem,

 

Dr inż. Jakub Drewnowski

 

Przewodniczący KMN GTN